Şişli Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat firması olarak asansörlü taşımacılık ve sigortalı şehir içi, şehirler arası nakliye hizmeti vermekteyiz. Şişli Nakliyat, Lojistik ve Taşımacılık sektöründe faaliyet sürdüren İstanbul Aslanoğlu Nakliyat firmamız Profesyonellik kazanmış yılların deneyimli firmasıdır. Şişli evden eve nakliyat uygun fiyat garantili taşıma hizmeti sunmaktayız siz değerli dostlarımızdan almış olduğumuz yoğun ilgi ve destek sayesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz .Uygun fiyat garantili taşıma hizmeti sunan Şişli evden eve nakliyat sizlere layık kaliteli esaslı taşıma hizmeti sunmaktadır Yoğun çalışma temposunun yanı sıra güler yüz ve ilgi esirgemeksizin sizlere memnun olacağınız tarzda hizmet vermekteyiz Yılların bilgi birikimi ve tecrübelerimizle siz değerli dostlarımıza kaliteli taşıma hizmeti sunmaktayız.

Şişli Ev Eşyası Nasıl Paketlenir?

Beyaz eşyalarınız, koltuklarınız ve mobilya gibi eşyalarınız patpat adı verdiğimiz içi Kraft kağıdıyla kaplı kalın ambalajlama malzemesi ile paketleyip daha sonrasında üzerini streç ile sarıp toz tutmasına, kirlenmesine ve bir yere çarptığında kırılmasına engellemekteyiz. Kırılacak olan eşyalarınızı (Tabak, bardak vb. gibi eşyalarınız) ise kalın ambalaj kağıtları ile sarılıp talebiniz doğrultusunda karton koli veya Pratikbox (Taşınmanın daha sağlıklı olması için buradaki önerimiz Pratikbox taşıma kutularını tercih etmeniz.) taşıma kutularımıza yerleştirilip taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

.8becd598-1e70-4e07-85cf-1b20a177a13d

Şişli Nakliyat Firmaları

Şişli Nakliye Firmaları arasında beş yıldızlı olan firmamız Aslanoğlu Nakliyat ile daha önce hiçbir taşınma veya nakliyat, depolama, iş yeri taşıma gibi bir işlemi yaptınız mı? Sizleri büyük bir dertten kurtarıyoruz. Tüm eşyalarınıza özenle paketleme yaparak, en küçük vazonuz ve bardaklarınız dahi kırılmadan yeni adresinize kadar taşıyıp, yerleştiriyoruz.

Yılların eşsiz deneyim ve tecrübeleri ile yetişen personelimiz ve yılları aşkın şirket tecrübemizle Şişli Nakliye Firmaları arasında Aslanoğlu Nakliyat olarak zirveye yerleştik. Güler yüzlü ve samimi, işinin ustası personelimiz ile güvenlikli şekilde taşınma işleminizi gerçekleştirmek için sizleri Şişli yollarında bizimle görmek isteriz. Zirve tek kişiliktir. Bizimle çalışmak için aşağıda belirtmiş olduğumuz telefon numarasını tuşlayarak en hızlı şekilde istediğiniz tüm bilgileri müşteri temsilcimizden alabilirsiniz.